Javascript scripting (1.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Name
ps: نوم

en: Optional
ps: اختياري

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)
