Javascript scripting (1.0.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Number
ro: Număr

en: Name
ro: Nume

en: Contacts
ro: Contacte

en: String
ro: Șir text

en: Optional
ro: Opțional

en: Parameters
ro: Parametri

en: Default value
ro: Valoare implicită
