Javascript scripting (1.0.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Number
ru: Число

en: Name
ru: Название

en: Contacts
ru: Контакты

en: Bar
ru: Полоса

en: String
ru: Строка

en: Optional
ru: Необязательно

en: Parameters
ru: Параметры

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Boolean
ru: Логическое

en: Script
ru: Сценарий

en: Foo
ru: Foo (Фу - Метасинтаксическая переменная)
