Javascript scripting (1.0.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Number
sk: Číslo

en: Name
sk: Názov

en: Contacts
sk: Kontakty

en: String
sk: Reťazec

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Parameters
sk: Parametre

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Boolean
sk: Logické hodnoty
