Javascript scripting (1.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Number
sl: Številka

en: Name
sl: Ime

en: String
sl: Niz

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Boolean
sl: Logična vrednost
