Javascript scripting (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Name
sq: Emri

en: String
sq: Vargu

en: Optional
sq: Me dëshirë
