Javascript scripting (1.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Number
sr: Број

en: Name
sr: Име

en: String
sr: Стринг

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
