Javascript scripting (1.0.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Number
sv: Tal

en: Name
sv: Namn

en: Contacts
sv: Kontakter

en: String
sv: Sträng

en: Optional
sv: Valfritt

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Boolean
sv: Boolesk
