Javascript scripting (1.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Number
ta: எண்

en: Name
ta: பெயர்

en: String
ta: சொல்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Boolean
ta: பூலியன்
