Javascript scripting (1.0.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Number
te: సంఖ్య

en: Name
te: పేరు

en: String
te: పదబంధం

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: Parameters
te: పరామితులు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
