Javascript scripting (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: String
th: ข้อความ

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Boolean
th: บูลีน
