Javascript scripting (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Number
ug: سان

en: Name
ug: ئىسىم

en: Optional
ug: ئىختىيارىي
