Javascript scripting (1.0.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Number
uk: Число

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Contacts
uk: Контакти

en: Bar
uk: Смуга

en: String
uk: Рядок

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Not used
uk: Не використовується

en: Parameters
uk: Параметри

en: Default value
uk: Базове значення

en: Parameters:
uk: Параметри:

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Script
uk: Сценарій
