Javascript scripting (1.0.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Number
ur: نمبر

en: Name
ur: نام

en: String
ur: سطر

en: Optional
ur: اختیاری

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Boolean
ur: بولین
