Javascript scripting (1.0.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Number
vi: Số

en: Name
vi: Tên

en: Contacts
vi: Liên lạc

en: Bar
vi: Thanh

en: String
vi: Chuỗi

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Not used
vi: Chưa sử dụng

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Parameters:
vi: Tham số :

en: Boolean
vi: Kiểu Bool

en: Script
vi: Văn lệnh
