jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: File
mr: फाईल

en: None
mr: काहीच नाही
