jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: None
ast: Nengún

en: Installed
ast: Instaláu
