jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Both
gl: Ambos

en: seconds
gl: segundos

en: First
gl: Primeiro

en: Installed
gl: Instalado

en: Skin
gl: Tema

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
gl: Crear e modificar estilos para xerar modificacións de imaxe como as miniaturas.

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
