jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: None
he: ללא

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Vertical
he: אנכי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Both
he: שנייהם

en: Last
he: אחרון

en: First
he: ראשון

en: Installed
he: מותקן

en: Skin
he: עיצוב

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
he: יצירה ושינוי סגנונות תמונה שישמשו לחולל גרסאות מותאמות, למשל תמונות אצבע.

en: Nothing
he: ללא
