jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: None
hu: Nincs

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Advanced
hu: Haladó

en: Both
hu: Mindkettő

en: Last
hu: Utolsó

en: seconds
hu: másodperc

en: First
hu: Első

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Skin
hu: Smink

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
hu: Képek átalakítására szolgáló stílusok létrehozása vagy módosítása

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi

en: Directory @path was created
hu: @path könyvtár létrehozva
