jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: None
nl: Geen

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Both
nl: Beide

en: Last
nl: Laatste

en: seconds
nl: seconden

en: First
nl: Eerste

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Auto
nl: Automatisch

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
nl: Stijlen aanmaken en bewerken om aangepaste afbeeldingen zoals miniaturen aan te maken.

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Nothing
nl: Niets

en: View sample code
nl: Voorbeeldcode tonen

en: Horizontal carousel
nl: Horizontale carrousel

en: Vertical carousel
nl: Verticale carrousel

en: The "skin" of a carousel can be changed by setting the <code>$options['skin']</code> property. This skin must match one of the skins either provided by a module or matching a skin included in your theme's style.css file. Skins are simply a class given to the HTML list with the name "jcarousel-skin-[skin-name]". A custom skin path may be specified in <code>$options['skin path']</code>, or you can use one of these module-based skins:
nl: De opmaak ('skin') van een carrousel kan veranderd worden door het instellen van <code>$options['skin']</code>. De waarde hiervan moet overeenkomen met één van de stijlen van de module of moet voorkomen in het style.css-bestand van het gekozen thema. Skins zijn een css-klasse toegekend aan de HTML-lijst met de naam 'jcarousel-skin-[skin-name]'. Het pad naar een aangepaste opmaak kan worden opgegeven in <code>$options['skin path']</code>, of u maakt gebruik van één van de skins bij deze module:

en: Create jQuery-based carousel rotators.
nl: Maak op jQuery-gebaseerde roterende carrousels.

en: Directory @path was created
nl: Map @path is aangemaakt
