jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: None
nn: Ingen

en: seconds
nn: sekundar
