jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ
