jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Vertical
sr: Вертикално

en: seconds
sr: секунди
