jCarousel (8.x-4.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Vertical
am: አቀብ
