jCarousel (8.x-4.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan
