jCarousel (8.x-4.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: File
cs: Soubor

en: None
cs: Žádné

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Vertical
cs: Svislý

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Both
cs: Obojí

en: Last
cs: Poslední

en: seconds
cs: sekund

en: First
cs: První

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
cs: Vytvořit a upravit styly generování dalších odvozenin obrázků, jako jsou například náhledy.

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic
