jCarousel (8.x-4.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: File
da: Fil

en: None
da: Ingen

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Vertical
da: Vertikal

en: Advanced
da: Avanceret

en: Both
da: Begge

en: Last
da: Sidste

en: seconds
da: sekunder

en: First
da: Første

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
da: Opret og redigér styles til brug ved billedbehandling som f.eks. thumbnails.

en: Link image to
da: Link billede til

en: Nothing
da: Intet
