jCarousel (8.x-4.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: None
jv: Nihil

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Advanced
jv: Mahir

en: Both
jv: Karone

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
jv: Gawé lan ngowahi gagrag kanggo ngasilaké gambar owah-owahan kayadéné gambar ukuran cilik.

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Nothing
jv: Ora ana
