jCarousel (8.x-4.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Advanced
ne: बिस्तृत
