jCarousel (8.x-4.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: File
sv: Fil

en: None
sv: Ingen

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Advanced
sv: Utökad

en: Both
sv: Båda

en: Last
sv: Sista

en: seconds
sv: sekunder

en: First
sv: Första

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Skin
sv: Skal

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
sv: Skapa och ändra stilar för att generera bildförändringar såsom miniatyrbilder.

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Nothing
sv: Inget
