jCarousel (8.x-4.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: File
ta: கோப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Both
ta: இரண்டும்

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
