Jelastic Info (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Group
bg: Група

en: On
bg: Включи

en: Name
bg: Име

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Off
bg: Изключи

en: Property
bg: Свойство

en: Reports
bg: Доклади
