Jelastic Info (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Group
bs: Grupa

en: Name
bs: Ime

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Down
bs: Dole

en: Broken
bs: Slomljen
