Jelastic Info (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Group
ca: Grup

en: On
ca: Actiu

en: Name
ca: Nom

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Off
ca: Inactiu

en: Domain
ca: Domini

en: Down
ca: Avall

en: Property
ca: Propietat

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Updating
ca: Actualitzant

en: Environment
ca: Entorn

en: Node count
ca: Comptador de nodes

en: Reports
ca: Informes

en: Broken
ca: Trencat o perdut
