Jelastic Info (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Value
hu: Érték

en: Group
hu: Csoport

en: On
hu: Be

en: Name
hu: Név

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Off
hu: Ki

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Domain
hu: Domén

en: Down
hu: Le

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Updating
hu: Frissítés

en: Environment
hu: Környezet

en: Node count
hu: Tartalomszámláló

en: Reports
hu: Jelentések

en: Zone
hu: Körzet

en: Memory
hu: Memória

en: Broken
hu: Sérült

en: Cloning
hu: Klónozás

en: Environment name
hu: Környezet neve

en: Exporting
hu: Exportálás
