Jelastic Info (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Name
hy: Անուն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
