Jelastic Info (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Name
kk: Аты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Reports
kk: Есептер
