Jelastic Info (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: Group
oc: Grop

en: On
oc: Activat

en: Name
oc: Nom

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Off
oc: Desactivat

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Domain
oc: Domeni

en: Down
oc: Bas

en: Property
oc: Proprietat

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Node count
oc: Comptage dels nosèls

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Broken
oc: Brisé
