Jelastic Info (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Group
pl: Grupa

en: On
pl: Włączony

en: Name
pl: Nazwa

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Off
pl: Wyłączony

en: Nodes
pl: Węzły

en: Domain
pl: Domena

en: Down
pl: W dół

en: Property
pl: Właściwość

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Updating
pl: Aktualizowanie

en: Engine
pl: Silnik

en: Running
pl: Uruchomione

en: Node count
pl: Liczba węzłów

en: Reports
pl: Raporty

en: Zone
pl: Strefa

en: Memory
pl: Pamięć

en: Broken
pl: Uszkodzony

en: Environment name
pl: Nazwa środowiska
