Jelastic Info (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Value
pt: Valor

en: Group
pt: Grupo

en: On
pt: Ligado

en: Name
pt: Nome

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Off
pt: Desligado

en: Nodes
pt: Nós

en: Domain
pt: Domínio

en: Down
pt: Para baixo

en: Display name
pt: Nome da vista

en: Node count
pt: Contagem de nós

en: Reports
pt: Relatórios

en: Broken
pt: Danificado
