Jelastic Info (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Group
te: సమూహం

en: Name
te: పేరు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Display name
te: చూపించే పేరు

en: Reports
te: నివేదికలు
