Jelastic Info (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Value
vi: Giá trị

en: Group
vi: Nhóm

en: On
vi: Bật

en: Name
vi: Tên

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Off
vi: Tắt

en: Nodes
vi: Các node

en: Domain
vi: Miền

en: Down
vi: Xuống

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Updating
vi: Đang cập nhật

en: Environment
vi: Môi trường

en: Running
vi: Đang chạy

en: Node count
vi: Số bài viết

en: Reports
vi: Báo cáo

en: Zone
vi: Vùng

en: Memory
vi: Bộ nhớ

en: Sleeping
vi: Ngủ

en: Broken
vi: Bị hỏng

en: Disk
vi: Đĩa
