Jelastic Info (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: On
af: Op

en: Name
af: Naam

en: Unknown
af: Onbekend

en: Reports
af: Verslae
