Jelastic Info (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Group
am: ቡድን

en: Name
am: ስም

en: Reports
am: ሪፖርቶች
