Jelastic Info (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: On
az: Aktiv

en: Name
az: Ad

en: Unknown
az: Naməlum

en: Off
az: Söndürülüb

en: Nodes
az: Materiallar

en: Domain
az: Domen

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Updating
az: Yenilənir

en: Node count
az: Nod sayı

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Broken
az: Qırıq
