Jelastic Info (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Group
el: Ομάδα

en: On
el: Ανοικτό

en: Name
el: Όνομα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Off
el: Κλειστό

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Down
el: Κάτω

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Node count
el: Μετρητής κόμβων

en: Reports
el: Αναφορές
