Jelastic Info (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Value
fa: مقدار

en: Group
fa: گروه

en: On
fa: روشن

en: Name
fa: نام

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Off
fa: خاموش

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Domain
fa: دامنه

en: Down
fa: پایین

en: Property
fa: ویژگی

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Updating
fa: به‌روزرسانی

en: Node count
fa: تعداد گره‌ها

en: Reports
fa: گزارش‌ها
