Jelastic Info (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: Value
it: Valore

en: Group
it: Gruppo

en: On
it: Acceso

en: Name
it: Nome

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Off
it: Spento

en: Nodes
it: Nodi

en: Domain
it: Dominio

en: Down
it: Giù

en: Property
it: Proprietà

en: Display name
it: Nome visualizzato

en: Updating
it: Aggiornamento in corso

en: Node count
it: Conteggio dei nodi

en: Reports
it: Resoconti

en: Broken
it: Corrotto
