Jelastic Info (1.0.0-alpha2) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Value
no: Verdi

en: Group
no: Gruppe

en: On
no: På

en: Name
no: Navn

en: Unknown
no: Ukjent

en: Off
no: Av

en: Nodes
no: Innhold

en: Domain
no: Domene

en: Down
no: Ned

en: Property
no: Egenskap

en: Display name
no: Visningsnavn

en: Updating
no: Oppdaterer

en: Running
no: I drift

en: Node count
no: Antall innholdselementer

en: Reports
no: Rapporter

en: Broken
no: Ødelagt
